Endagsutstilling, 21.11.2015

Av 17. desember 2015Uncategorized

Heihei! Lenge siden sist oppdatering, men her kommer ihvertfall en liten oppdatering fra utstillingen vår den 21. November 2015. Det var en endags kasseutstilling og det var påmeldt 159 dyr.

Resultatliste Klasse A Voksne dyr 
Endagsutstilling
Udnes 21.11.2015 – 21.11.2015
1 Bjørn Petter Åsheim Sarpsborg KAF 1,2 Tan – Svart 286 poeng
2 Geir Vidar Asgrimplass Drammen og Omegn KAF 2,1 Fransk Vedder – Viltgrå 285,5 poeng
3 Leif Laache Oslo og Akershus KAF 1,2 Wiener – Hvit 285 poeng
4 Leif Opsund Indre Østland KAL 1,2 Hvit Land 285 poeng
5 Lars Ivar Haugo Indre Østland KAL 1,2 Stor Sølv – Svart 285 poeng
6 Pål-Eirik Iversen Oslo og Akershus KAF 1,2 Sachsengold 285 poeng
7 Terje Engh Grenland KAL 2,1 Dvergvedder – Viltgrå 285 poeng
8 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 3,0 Hermelin – Viltgrå 285 poeng
9 Terje Engh Grenland KAL 1,2 Hermelin – Hvit Rødøyd 284,5 poeng
10 Hege Spjelkavik Glåmdal KAF 3,0 Liten Havana 284 poeng
11 Pål-Eirik Iversen Oslo og Akershus KAF 2,1 Liten Sølv – Viltgul 283,5 poeng
12 Jorunn Egner Oslo og Akershus KAF 1,2 Perle Ekorn 283 poeng
13 Leif Opsund Indre Østland KAL 2,1 Thyringer 282,5 poeng
14 Lars Ivar Haugo Indre Østland KAL 1,2 Russer – Brun 281,5 poeng
15 Hans Petter Wold Oslo og Akershus KAF 2,1 Belgisk Hare – Viltrød (Harefarget) 281 poeng
16 Silje Cathrine Tellefsen Indre Østland KAL 1,2 Dvergvedder – Viltgrå 280 poeng
17 Elina Jokinen Indre Østland KAL 1,0 Dverghare – Zobel-tegnet Brun 94,5 poeng
18 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin – Otter-tegnet Brun 94,5 poeng
19 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin – Otter-tegnet Svart 94,5 poeng
20 Jorunn Egner Oslo og Akershus KAF 1,0 Hermelin – Sølv Viltgrå 94,5 poeng
21 Elina Jokinen Indre Østland KAL 0,1 Dverghare – Hvit Rødøyd 94 poeng
22 Thore H. L. Nilsen Indre Østland KAL 1,0 Liten Wiener – Blå 94 poeng
23 Elina Jokinen Indre Østland KAL 1,0 Dverghare – Zobel-tegnet Blå 94 poeng
24 Silje Cathrine Tellefsen Indre Østland KAL 0,1 Liten Rex – Svart 93 poeng
25 Elina Jokinen Indre Østland KAL 3,0 Dvergvedder – Hvit Rødøyd 271,5 poeng

Resultatliste Klasse B Ungdyr
Endagsutstilling
Udnes 21.11.2015 – 21.11.2015
1 Ingrid Harmens Trøndelagen KAF 1,2 Alaska 285,5 poeng
2 Geir Vidar Asgrimplass Drammen og Omegn KAF 1,2 Fransk Vedder – Viltgrå 285 poeng
3 Hans Petter Wold Oslo og Akershus KAF 1,2 Stor Sølv – Svart 284,5 poeng
4 Terje Engh Grenland KAL 2,1 Hermelin – Hvit Rødøyd 283,5 poeng
5 Jorunn Egner Oslo og Akershus KAF 3,0 Perle Ekorn 283 poeng
6 Terje Engh Grenland KAL 1,2 Dvergvedder – Viltgrå 282,5 poeng
7 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 2,1 Hermelin – Viltgrå 282,5 poeng
8 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Fransk Vedder – Viltgrå 94,5 poeng
9 Thore H. L. Nilsen Indre Østland KAL 1,2 Liten Wiener – Blå 279,5 poeng
10 Kristin Harmens Berg Trøndelagen KAF 1,0 Hermelin – Brun 92,5 poeng
11 Silje Cathrine Tellefsen Indre Østland KAL 1,0 Dvergvedder – Viltgrå 92,5 poeng
12 Elina Jokinen Indre Østland KAL 1,0 Dvergvedder – Hvit Rødøyd 91,5 poeng

Vi hadde også litt hopping denne dagen, og her er resultatene derfra:

Kroket elite:
21 starter – 2 sert
1. Tonje Engen 1493 Stjärnan’s CH Kiara TKH
2. Jorunn Egner 1744 Hoelstoppens Thunder Road OAHK

3. Irene Aakeberg Dahlby 956 Pandoras S Ch Chikita SBHG
4. Tonje Engen 1415 Engen’s Grand CH Sorrows Embrace TKH
5. Jorunn Egner 880 Lamondas Beyond Life OAHK
6. Irene Aakeberg Dahlby 1541 Aakebergs Forbidden Fantasy SBHG
7. Hege Spjelkavik 1017 Torshaugs GD CH Flying in Moonlight GKF
8. Tonje Engen 1353 Snöflingan’s GT CH Majesty of Beach TKH
9. Tonje Engen 1338 Hompetitten’s CH Magic Rainbow TKH
10. Tonje Engen 1657 Hompetitten’s Moment 4 Life TKH
11. Silje C Tellefsen 1333 Regnbågens Only the Brave IØHG
12. Irene Aakeberg Dahlby 967 Kløverdalens Gt Ch Feels Like Fire SBHG

Kroket vanskelig:
11 starter – 3 pinner
1. Kristin Berg 1639 Romeos Shameless Story GDHK
2. Irene Aakeberg Dahlby 1624 Romèos The Door to Freedom SBHG
3. Tonje Engen 1628 Zincerella’s Rocky Road’ish TKH

4. Irene Aakeberg Dahlby 1765 Lineas Snøfall SBHG
5. Hege Spjelkavik 1195 Utsiktens Arizona GKF
6. Silje Strandengen Lie 1758 Aakebergs Midnight Oasis TKH
7. Tonje Engen 1694 Hompetitten’s Pitbull TKH

Kroket middels:
13 starter – 3 pinner
1. Irene Aakeberg Dahlby 1647 Aakebergs Unbreakable SBHG
2. Tonje Engen 1792 Hompetitten’s High Kingdom TKH
3. Kristin Berg 1764 Økdalens Hjerteknuser GDHK

4. Irene Aakeberg Dahlby 1717 Aakebergs Unforgettable SBHG
5. Silje C Tellefsen 1673 Aarmos Ludvik IØHG
6. Karette Kværne 1370 Donald GKF
7. Irene Aakeberg Dahlby 1747 Lineas Wesselton SBHG

Kroket lett:
22 starter – 8 pinner
1. Karette Kværne NY Silkepote GKF
2. Silje Strandengen Lie NY Hompetittens Thunder Wave TKH
3. Silje C Tellefsen NY Tellefsgaards Arendelle IØHG
4. Karette Kværne NY Kirkemyhrers Race against myself GKF
5. Tonje Engen NY Hompetitten’s Thunderbolt TKH
6. Jorunn Egner NY Sareptas Lord Snow OAHK
7. Silje C Tellefsen NY Økdalens Edda IØHG
8. Irene Aakeberg Dahlby 807 Aakebergs Arabian Night SBHG

9. Kristin Berg NY Økdalens Space Inferno GDHK
10. Irene Aakeberg Dahlby 1806 Aakebergs Rubin SBHG
11. Tonje Engen 1768 Linea’s Snøfnugg TKH